Boeken zoeken en kopen

Het landhuis 2 - Storm rond het landhuis

Omslag van Het landhuis 2 - Storm rond het landhuis

€ 9.99

Het landhuis 2 - Storm rond het landhuis

Kijk voor 'Het landhuis 2 - Storm rond het landhuis' bij de volgende boekwinkels:

In Storm rond het landhuis van bestsellerauteur Anne Jacobs is Franziska na het vallen van de Berlijnse muur teruggekeerd naar haar geliefde landgoed Dranitz. Nu ze herenigd is met haar grote liefde Walter, is het eindelijk tijd om in het huwelijksbootje te stappen. Het stel staat te popelen om hun families te verenigen, maar er zweeft een donkere wolk boven hun plannen: hun verleden dreigt hen nog steeds in te halen. De toekomst lijkt ineens niet zo duidelijk als Franziska voor ogen had en oude herinneringen blijven haar teisteren. Om de sluimerende storm tot bedaren te brengen en aan haar ideale leven met Walter te kunnen beginnen, is een flink staaltje moed, vastberadenheid en een diep geloof in de liefde nodig… Zal het Franziska lukken het tij te keren? Storm rond het landhuis, het vervolg op het succesvolle boek Het landhuis, is een levendige en meeslepende roman over de moed die het vergt om je dromen te volgen. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann. 'Vol romantiek, intriges en geheimen en goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.' – Nederlands Dagblad

Details

  • Auteur : Anne Jacobs
  • ISBN : 9789401615570
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : Xander Uitgevers B.V.
  • Uitvoering : E-book
  • Verschijningsdatum : augustus 2021
  • Druk : 1ᵉ druk

Anderen lazen ook

E-book

€ 9.99

E-book

€ 11.99

E-book

€ 12.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 6.99

E-book

€ 5.99

E-book

€ 5.99

E-book

€ 5.99

E-book

€ 5.99

E-book

€ 9.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'Het landhuis 2 - Storm rond het landhuis' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.