Boeken zoeken en kopen

Wedden dat ik blijf

Omslag van Wedden dat ik blijf

€ 9.99

Wedden dat ik blijf

Kijk voor 'Wedden dat ik blijf' bij de volgende boekwinkels:

Perfect voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Charlotte de Monchy Debby haat files. En deadlines. En haar overvolle agenda. Dus wat houdt haar nog in de grote stad? Ze sluit een weddenschap af met haar zus Hilde: wie als eerste een mooi huis vindt – waar dan ook in Nederland – bepaalt in welk dorp ze gaan wonen. Hilde vertrekt als eerste naar het Brabantse platteland, waar ze met haar man en kinderen een monumentaal pand koopt. Debby tikt kort daarna een oude boerderij op de kop. Het is een opknappertje, maar met genoeg ruimte voor haar droom: een alpacaboerderij! Haar nieuwe leventje blijkt echter toch niet zo idyllisch als gehoopt. Vijandige dorpsbewoners, een nukkige alpacafokker en verrassingen uit het verleden zorgen voor aardig wat oproer in het eens zo rustige dorp. En dan is er ook nog die ontzettend leuke dierenarts… Over eerder werk van Marijke Vos: ‘Dit is zo’n boek waarin je begint te lezen en pas uren later beseft dat je inmiddels in een pikdonker huis zit.’ Charlotte de Monchy ‘Hilarisch! Oncharmant knor-lachen gegarandeerd.’ Lisette Jonkman ‘Op en top feelgood die je vanaf de eerste bladzijde een grote lach op je gezicht bezorgt!’ Gillian King

Details

  • Auteur : Marijke Vos
  • ISBN : 9789402762112
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : HarperCollins
  • Uitvoering : E-book
  • Verschijningsdatum : juni 2021
  • Aantal pagina's : 283
  • Druk : 1ᵉ druk

Anderen lazen ook

E-book

€ 7.99

E-book

€ 12.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 3.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 7.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 7.99

E-book

€ 11.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'Wedden dat ik blijf' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.