Boeken zoeken en kopen

De terugkeer van het weesmeisje

Omslag van De terugkeer van het weesmeisje

€ 4.99

De terugkeer van het weesmeisje

Kijk voor 'De terugkeer van het weesmeisje' bij de volgende boekwinkels:

De prachtige roman De terugkeer van het weesmeisje van Anne Jacobs is een verhaal over moed en doorzettingsvermogen ten tijde van de wereldwijde economische crisis van de jaren dertig. In De terugkeer van het weesmeisje, het vierde deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, zijn het zware tijden voor Marie en Paul, hun gezin en de personeelsleden van de villa: de wereldwijde economische crisis hakt erin, de fabriek loopt steeds slechter en ook het atelier van Marie lijdt verlies. Als tot overmaat van ramp ook nog eens Pauls gezondheid achteruitgaat, besluit Marie haar atelier voorlopig te sluiten. Ze kan niet anders: het lot van de familie staat op het spel door de torenhoge schulden. Marie zal een aantal ingrijpende beslissingen moeten nemen, maar weet ook dat er altijd hulp zal volgen als de nood het hoogst is. In De terugkeer van het weesmeisje zullen de bewoners van de villa alles op alles moeten zetten om hun geliefde thuis te redden van de ondergang. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann. β€˜Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.’ – Nederlands Dagblad

Details

  • Auteur : Anne Jacobs
  • ISBN : 9789401613835
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : Xander Uitgevers B.V.
  • Uitvoering : E-book
  • Verschijningsdatum : maart 2021
  • Aantal pagina's : 400
  • Druk : 1ᵉ druk

Anderen lazen ook

E-book

€ 4.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 14.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 12.99

E-book

€ 12.99

E-book

€ 4.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'De terugkeer van het weesmeisje' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.