Boeken zoeken en kopen

Eerlijk zeggen

Omslag van Eerlijk zeggen

€ 16.99

Eerlijk zeggen

Kijk voor 'Eerlijk zeggen' bij de volgende boekwinkels:

Geestig, persoonlijk en herkenbaar: Eva Hoeke schrijft kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom

Voor de lezers van Sylvia Witteman, Paulien Cornelisse en Marcel van Roosmalen

Eva Hoekes observaties zijn herkenbaar, geestig en raken de lezer vol in het gezicht, of liever nog: in het hart. Verhalen over koffiedrinken met de schilders, vallen met de fiets, mensen die zich overal mee bemoeien en mensen die daar juist te beschroomd voor zijn, over de verhuizing van stad naar dorp, hoop en heimwee, oude en nieuwe vrienden en natuurlijk over De Dochters en De Man, in wie men schrijver en televisiepersoonlijkheid Marcel van Roosmalen zou kunnen herkennen.

Het zijn kleine verhalen over grote gebeurtenissen, en andersom. Bij elkaar vormt Eerlijk zeggen een kroniek van het moderne Nederland.

Over Eva Hoeke:

‘Niemand schrijft mooier over het dagelijks leven. Koop, geef, lees Eva Hoeke.’ - Roxane van Iperen, auteur van 't Hooge Nest

‘Eva Hoeke snapt de wereld, de mens & het leven - lezen!’ - Pieter Waterdrinker, auteur van o.a. De rat van Amsterdam

Details

  • Auteur : Eva Hoeke
  • ISBN : 9789029094313
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : J.M. Meulenhoff
  • Uitvoering : Paperback
  • Verschijningsdatum : november 2020
  • Aantal pagina's : 248
  • Afmetingen : Afmeting: 21 x 13,6 x 2,3 cm
  • Gewicht : 347 g
  • Druk : 1ᵉ druk

Anderen lazen ook

Paperback

€ 15.00

Paperback

€ 17.99

Paperback

€ 15.00

Hardcover

€ 10.99

Paperback

€ 16.99

Hardcover

€ 20.00

Paperback

€ 16.00

Paperback

€ 18.99

Hardcover

€ 18.99

Paperback

€ 25.00

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'Eerlijk zeggen' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.