Boeken zoeken en kopen

De tweeling van Summerbourne

Omslag van De tweeling van Summerbourne

€ 9.99

De tweeling van Summerbourne

Kijk voor 'De tweeling van Summerbourne' bij de volgende boekwinkels:

De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. De tweeling van Summerbourne van Emma Rous is een prachtige roman vol onverwachte plotwendingen over een familie met geheimen. Perfect voor lezers van Santa Montefiore en Kate Morton. Seraphine Mayes en haar tweelingbroer zijn geboren en opgegroeid op het Engelse familielandgoed Summerbourne, een schitterend landhuis aan de kust van Norfolk. Vlak na de geboorte vond er een drama plaats: haar moeder stierf en de au pair vluchtte weg. Sef, nu volwassen, rouwt om de recente dood van haar vader. Haar twee broers komen naar Summerbourne om hun vaders spullen op te ruimen. Dan vindt Sef tussen zijn spullen een familiefoto van haar geboortedag. Op de foto kijkt haar moeder, omringd door haar man en jonge zoon, trots in de camera met één baby op schoot. Wie van de tweeling is deze baby en wat is er die dag echt gebeurd? Eén persoon kent de waarheid, als Seraphine haar maar kan vinden…

Details

  • Auteur : Emma Rous
  • ISBN : 9789024581139
  • Taal : nl
  • Uitgever : Luitingh-Sijthoff
  • Uitvoering : E-book
  • Aantal pagina's : 283

Anderen lazen ook

E-book

€ 9.99

Paperback

€ 21.99

Paperback

€ 22.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 11.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 8.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 4.99

Paperback

€ 24.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'De tweeling van Summerbourne' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.