Mag ik even iets tegen je aanhouden?
En 66 andere stukjes communicatie naar de mensen toe

Mag ik even iets tegen je aanhouden?
Paperback, ISBN 9789400400047
€ 14.99
Uitleg: klik op een winkel om te zien of het boek daar te koop is.
Boekbeschrijving
Waarom praten we zo raar? Waarom vind je "passie' tegenwoordig bij de bakker, hebben volwassen vrouwen het over hun "mannetje' als ze hun volwassen vent bedoelen en komen ze bij de politie "ter plaatse' in plaats van dat ze ergens arriveren? Gek wordt een mens ervan! Gelukkig hebben we Japke-d. Bouma, die zich hier samen met ons hooglijk over verbaast en telkens weer de juiste vragen stelt. Want waarom eigenlijk al dat Engels? Hoezo zeggen we "cashback' als we "geld terug' bedoelen? Wat komt er voor taal uit de oven van Heel Holland Bakt? Waarom klinken jeukwoorden als "living' en "master bedroom' op Funda ineens wel lekker? Op rake en uiterst geestige wijze neemt Japke-d. Bouma onze taal onder de loep, de grootste taalergernissen, maar ook de pareltjes. Een heerlijk stukje taalbeleving.
Boekspecificaties
- Druk
- 1e druk
- ISBN
- 9789400400047
- Taal
- Nederlands
- Bindwijze
- Paperback
- Verschijningsdatum
- oktober 2018
- Afmetingen
- 20 x 12,5 x 1,8 cm
- Aantal pagina's
- 176 pagina's
- Kaarten inbegrepen
- Nee
- Illustraties
- Nee
- Extra groot lettertype
- Nee
- Subtitel
- en 66 andere stukjes communicatie naar de mensen toe
Aanraders
Lezers van Mag ik even iets tegen je aanhouden? toonden ook interesse in de volgende boeken. Klik hier om meer aangeraden boeken te bekijken.

Ga lekker zelf in je kracht staan
Japke-d. Bouma
Paperback
€ 12.99

Taal voor de leuk
Paulien Cornelisse
Paperback
€ 17.50

Uitrollen is het nieuwe doorpakken
Japke-d. Bouma
Paperback
€ 14.99

Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt
Haemin Sunim
Hardcover
€ 15.99
Boeken tips
Bekijk de boeken tips voor meer inspiratie. Leuk voor jezelf of als cadeau, hier vind je alle boeken tips.

De waanzinnige boomhut deel 8
Andy Griffiths en Terry Denton bouwden 13 nieuwe verdiepingen voor De waanzinnige boomhut. Naar dit achtste deel van deze populaire kinderboekenserie werd reikhalzend uitgekeken.

Pageturner van de bedenker van The Killing
Oktober van Søren Sveistrup is een thriller die je niet weg kan leggen. Deze pageturner van de bedenker van The Killing heeft ruim 554 pagina's. Lees hier meer over dit heerlijke boek dat je in één ruk uit wil lezen.