Boeken zoeken en kopen

Het weesmeisje

Omslag van Het weesmeisje

€ 9.99

Het weesmeisje

Kijk voor 'Het weesmeisje' bij de volgende boekwinkels:

De prachtige roman Het weesmeisje van Anne Jacobs probeert Marie als keukenmeid haar plek te vinden tussen het personeel van de rijke familie Melzer. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann. In Het weesmeisje, het eerste deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, speelt zich af in Augsburg, 1913. Het jonge weesmeisje Marie voegt zich als keukenmeid bij het personeel van het imposante landhuis van de familie Melzer, die in de textiel hun fortuin hebben verdiend. Tussen de hardwerkende bedienden probeert Marie haar plek te vinden. Katharina, de mooie, jongste dochter van de Melzers, bereidt zich op datzelfde moment voor op het balseizoen. Eindelijk zal ze aan de buitenwereld worden voorgesteld. Haar broer Paul, de erfgenaam van de familie, lijkt zich afzijdig te houden en geeft de voorkeur aan zijn studentenleven in München... totdat hij Marie ontmoet. Het weesmeisje van Anne Jacobs is een heerlijke reis naar een prachtige villa uit de vorige eeuw, waar tussen de keurig gedekte tafels en de chic geklede dames liefdes, intriges en geheimen broeien. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann. ‘Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.’ – Nederlands Dagblad

Details

  • Auteur : Anne Jacobs
  • ISBN : 9789401610162
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : Xander Uitgevers B.V.
  • Uitvoering : E-book
  • Verschijningsdatum : januari 2019
  • Aantal pagina's : 431
  • Druk : 1ᵉ druk

Anderen lazen ook

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 8.99

E-book

€ 14.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 11.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'Het weesmeisje' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.