Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

Afbeelding voor Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

| ISBN 9789022582022 | € 15.00

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen. Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige… Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal? Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is. Lezersreacties op Goodreads "Een uitzonderlijke thriller die de hype meer dan waard is.' "Boeiend, beschrijvend, en spannend. De plot is superstrak en hield me wakker!' "Het meisje in het ijs v is de beste Britse politiethriller die ik in tijden heb gelezen.' "Inspecteur Erika Foster is geweldig, en het boek wordt met de bladzijde spannender.' "Een geweldige crime-thriller, met veel onverwachte wendingen die de lezer steeds op het verkeerde been zetten.' "Een briljant knappe thriller. Een absolute must voor alle crime fans.'

lees meer

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen.
Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…

Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?

Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.

Lezersreacties op Goodreads

"Een uitzonderlijke thriller die de hype meer dan waard is.'

"Boeiend, beschrijvend, en spannend. De plot is superstrak en hield me wakker!'

"Het meisje in het ijs v is de beste Britse politiethriller die ik in tijden heb gelezen.'

"Inspecteur Erika Foster is geweldig, en het boek wordt met de bladzijde spannender.'

"Een geweldige crime-thriller, met veel onverwachte wendingen die de lezer steeds op het verkeerde been zetten.'

"Een briljant knappe thriller. Een absolute must voor alle crime fans.'

Bestellen

Wil je Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza bestellen? Controleer direct de beschikbaarheid bij de volgende winkels.

Wat bekeken anderen?

Liefhebbers van Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs toonden ook interesse in de volgende boeken.

Achter gesloten deuren

€ 11.00

Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte

€ 7.50

Erika Foster 2 - De stalker in de nacht

€ 15.00

Gespleten

€ 19.99

Laatste adem

€ 5.00

Super de luxe

€ 15.00

Helen Grace 2 - Piep zei de muis

€ 10.00

Helen Grace 7 - Klein klein kleutertje

€ 19.99

Frieda Klein 8 - De dag van de doden

€ 20.00

Erika Foster 3 - Donker water

€ 15.99

Boekspecificaties

  • Druk
  • 1e druke druk
  • ISBN13
  • 9789022582022
    • Taal
    • Nederlands
    • Bindwijze
    • Paperback
    • Verschijningsdatum
    • januari 2018
    • Feature
    • Ook los te lezen
    • Afmetingen
    • 21,5 x 14 x 3,5 cm
    • Aantal pagina's
    • 384 pagina's
    • Illustraties
    • Nee
    • Auteur
    • Robert Bryndza
    • Uitgever
    • Boekerij
    • Vertaald door
    • Willeke Lempens | Willeke Lempens
    • Originele Titel
    • The Girl in the Ice
    • Gemiddelde leestijd
    • 10 h