Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

Robert Bryndza

Boekomslag voor Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs

Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs
Paperback, ISBN 9789022582022
€ 8.00

Uitleg: klik op een winkel om te zien of het boek daar te koop is.

Boekbeschrijving

Onderdeel van de serie Erika Foster.

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen.
iVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge/i

Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…

Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een gerespecteerd zakenman. Toch lijken er duistere geheimen te zijn. Werden die het meisje fataal?

Als Erika dichter bij de waarheid komt, verschuift de aandacht van de moordenaar naar Erika zelf, wier laatste zaak verkeerd afliep. Zo verkeerd zelfs dat haar eigen man om het leven kwam. Terwijl haar politiecarrière aan een zijden draadje hangt, moet Erika haar eigen angsten overwinnen om een wrede moordenaar te slim af te zijn – voordat het te laat is.

Lezersreacties op Goodreads

"Een uitzonderlijke thriller die de hype meer dan waard is.'

"Boeiend, beschrijvend, en spannend. De plot is superstrak en hield me wakker!'

"Het meisje in het ijs v is de beste Britse politiethriller die ik in tijden heb gelezen.'

"Inspecteur Erika Foster is geweldig, en het boek wordt met de bladzijde spannender.'

"Een geweldige crime-thriller, met veel onverwachte wendingen die de lezer steeds op het verkeerde been zetten.'

"Een briljant knappe thriller. Een absolute must voor alle crime fans.'

Boekspecificaties

  • Druk
  • 1e druk
  • ISBN
  • 9789022582022
    • Taal
    • Nederlands
    • Bindwijze
    • Paperback
    • Verschijningsdatum
    • januari 2018
    • Feature
    • Ook los te lezen
    • Afmetingen
    • 21,5 x 14 x 3,5 cm
    • Aantal pagina's
    • 384 pagina's
    • Illustraties
    • Nee
    • Vertaald door
    • Willeke Lempens | Willeke Lempens
    • Originele Titel
    • The Girl in the Ice
    • Gemiddelde leestijd
    • 10 h
    • Thema Subject Code
    • FHX

Uitgebreide specificaties

Beknopte specificaties

Aanraders

Lezers van Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs toonden ook interesse in de volgende boeken. Klik hier om meer aangeraden boeken te bekijken.

Boekomslag van 'Achter gesloten deuren'

Paperback

€ 11.00

Boekomslag van 'Erika Foster 2 - De stalker in de nacht'

Paperback

€ 15.99

Boekomslag van 'Helen Grace 1 - Iene miene mutte'

Paperback

€ 7.50

Boekomslag van 'Helen Grace 2 - Piep zei de muis'

Paperback

€ 10.99

Boeken tips

Bekijk de boeken tips voor meer inspiratie. Leuk voor jezelf of als cadeau, hier vind je alle boeken tips.

De Bergmankronieken deel 6

De Bergmankronieken deel 6

Het oordeel van Hjörth Rosenfeldt is het nieuwste deel in de serie De Bergmankronieken. In dit boek is de onuitstaanbare psycholoog Sebastian teruggekeerd naar zijn oude leven.

De nieuwste thriller van Harlan Coben

De nieuwste thriller van Harlan Coben

De ontdekking is de nieuwste thriller van Harlan Coben. In dit boek word je meegesleurd van cliffhanger naar cliffhanger. Lees hier meer over dit juweel van een thriller vol verrassende plotwendingen.