Boeken zoeken en kopen

Duet met jou

Omslag van Duet met jou

€ 9.99

Duet met jou

Kijk voor 'Duet met jou' bij de volgende boekwinkels:

Lang geleden waren Charlotte en Ally vriendinnen, maar door misverstanden hebben ze met elkaar gebroken. Ze zien elkaar jaren later terug in het ziekenhuis, in de ergste nacht van hun levens… Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd…

Ally en Charlotte waren ooit vriendinnen, maar dat is verwaterd. Charlotte is namelijk getrouwd met David, Ally's eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Charlotte, op haar beurt, heeft altijd het gevoel dat ze moet opboksen tegen de onuitwisbare indruk die Ally op hem heeft achtergelaten. Ally zelf is inmiddels gelukkig getrouwd met Joe, en met hun zoon Jake erbij is hun gezin compleet. Het is voor beide vrouwen makkelijker om het verleden te laten rusten.

Maar dan treffen ze elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven.

Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen…

Dani Atkins' romans, naast "Duet met jou' ook "Versplinterd' en "Zonder mij', zijn heerlijk meeslepende verhalen, perfect voor de lezers van Jojo Moyes en Lucy Dillon.

"Dit boek is voor iedereen die zich ooit heeft afgevraagd hoe het die eerste liefde na jullie relatie vergaan is – en het is hartverscheurend briljant.' The Sun

"Dani Atkins is een briljante auteur die opnieuw fantastisch overtuigende personages weet neer te zetten. I loved it.' Daily Mail

Details

  • Auteur : Dani Atkins
  • ISBN : 9789026140334
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : de Fontein Romans & Spanning
  • Uitvoering : E-book
  • Verschijningsdatum : juli 2017

Anderen lazen ook

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 7.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 11.99

E-book

€ 3.99

E-book

€ 7.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 10.99

E-book

€ 7.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'Duet met jou' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.