Boeken zoeken en kopen

Honderd stukjes van mij

Omslag van Honderd stukjes van mij

€ 9.99

Honderd stukjes van mij

Kijk voor 'Honderd stukjes van mij' bij de volgende boekwinkels:

Als Gina er na haar scheiding alleen voor staat, besluit ze haar leven en haar huis op te ruimen: alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar wat is nu écht belangrijk? "Honderd stukjes van mij' (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.

Gina Bellamy's leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden…

"Bitterzoet en hartverwarmend: dit is het soort boek waardoor je alles uit het leven wil halen.' Aldus Jojo Moyes

Lucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben inmiddels meerdere prijzen gewonnen.

Details

  • Auteur : Lucy Dillon
  • ISBN : 9789026142017
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : de Fontein Romans & Spanning
  • Uitvoering : E-book
  • Verschijningsdatum : juni 2017
  • Aantal pagina's : 408
  • Druk : 1ᵉ druk

Anderen lazen ook

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 3.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 5.49

E-book

€ 3.99

E-book

€ 7.99

E-book

€ 9.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'Honderd stukjes van mij' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.