Nog even een kusje erop

- Jorg Muhle
- Hardcover
- 22
€ 9.99
'Nog even een kusje erop' is een lief, interactief en immens populair peuterboek over vallen en opstaan. Perfect voor de jonge iPad-generatie!
Klein Konijn is gevallen, en dat doet pijn. Hij heeft zelfs bloed op zijn arm! Daar moet iets aan gedaan worden. Een pleister op de wond helpt een beetje, maar hij is nog steeds verdrietig. Help jij hem weer op de been?
'Nog even een kusje erop' maakt van vallen en opstaan een interactief spel. Peuters worden aangemoedigd Klein Konijn te troosten en weer op de been te helpen. Een pleister, een kusje erop, traantjes drogen, neusje snuiten... Nog even het vuil van zijn kleren slaan en dan kan Klein Konijn weer verdergaan!
De peuterboekjes in de populaire 'Nog even...'-serie over Klein Konijn zijn extra leuk voor kinderen die graag op de iPad spelen. Net als op de tablet kun je tappen en swipen, maar dan in een papieren boek! Voor kinderen vanaf 2 jaar.
Details
- Auteur : Jorg Muhle
- ISBN : 9789025767440
- Taal : nl
- Uitgever : Gottmer
- Uitvoering : Hardcover
- Aantal pagina's : 22
- Gewicht : 225 g
Anderen lazen ook

Nog even achter mijn oortjes kriebelen
Jorg Muhle
Hardcover
€ 9.99

Nog even mijn haartjes wassen
Jorg Muhle
Hardcover
€ 9.99

Nog even samen spelen
Jorg Muhle
Hardcover
€ 9.99

Van wie zijn deze billen?
Thorsten Saleina
Hardcover
€ 10.99

Gewoon zoals je bent
Jonny Lambert
Hardcover
€ 13.99

Ssst! De tijger slaapt
Britta Teckentrup
Hardcover
€ 11.99

Coco kan het!
Loes Riphagen
Hardcover
€ 11.25

Hé, wie zit er op de wc?
Harmen van Straaten
Hardcover
€ 15.99

Leeuw, waar ben je?
Ingela P Arrhenius
Hardcover
€ 10.99

Het bos van Coco
Loes Riphagen
Hardcover
€ 13.99
Meer boeken zoals dit
Wil je meer boeken zoals 'Nog even een kusje erop' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.