John Puller 4 - Niemandsland

- David Baldacci
- Paperback
- 400 pagina's
€ 19.99
Wanneer special agent John Puller op bezoek gaat bij zijn vader, die dementerend is en in een veteranenhospitaal ligt, wordt hij aangesproken door twee mannen. Zij vertellen hem dat het Criminal Investigation Command - dat onderzoek doet naar criminele activiteiten van (oud-)militairen - een brief heeft ontvangen waarin Johns vader wordt beschuldigd van de moord op zijn vrouw, dertig jaar geleden. Het verhaal ging dat Pullers vader ten tijde van de verdwijning van Jackie Puller niet in het land was. Nu blijkt dat dat een leugen was.
Puller krijgt te horen dat hij zich niet met de zaak mag bemoeien. Wanneer echter inlichtingenofficier Veronica Knox, een oude bekende van Puller, komt opdagen en zich met de zaak bemoeit, begrijpt hij dat er veel meer aan de hand is. Hij zal tot het uiterste moeten gaan om de waarheid achter zijn moeders verdwijning te achterhalen. Daarbij kruist hij het pad van de mysterieuze ex-gevangene Paul Rogers.
Details
- Auteur : David Baldacci
- ISBN : 9789400507548
- Taal : Nederlands
- Uitgever : A.W. Bruna Uitgevers
- Uitvoering : Paperback
- Verschijningsdatum : november 2016
- Aantal pagina's : 400
- Afmetingen : Afmeting: 23,5 x 15,4 x 3,4 cm
- Gewicht : 659 g
- Druk : 1ᵉ druk
Anderen lazen ook

De klokkenluider
John Grisham
Paperback
€ 15.00

Amos Decker 3 - Het motief
David Baldacci
Paperback
€ 12.90

Jack Reacher 21 - Onder de radar
Lee Child
Paperback
€ 12.00

Shaw 1 - Niets dan de waarheid
David Baldacci
Paperback
€ 17.50

Naar huis
Harlan Coben
Paperback
€ 16.80

John Puller 2 - Vergeten
David Baldacci
Paperback
€ 19.99

John Puller 1 - De provocatie
David Baldacci
Paperback
€ 8.90

Amos Decker 2 - De laatste mijl
David Baldacci
Paperback
€ 14.90

Vega Jane 2 - De waker
David Baldacci
Paperback
€ 20.99

De ontsnapping - David Baldacci
David Baldacci
Bindwijze onbekend
€ 9.95
Meer boeken zoals dit
Wil je meer boeken zoals 'John Puller 4 - Niemandsland' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.