Boeken zoeken en kopen

De thuiskomst

Omslag van De thuiskomst

€ 7.99

De thuiskomst

Kijk voor 'De thuiskomst' bij de volgende boekwinkels:

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell. De nieuwe bewoners van Cholmford Hall Mews zoeken allemaal een frisse start. Jessica heeft haar leven op Corfu vaarwel gezegd na een mislukte relatie; Amanda en Tony proberen het beste van hun huwelijk te maken; Kate is gaan samenwonen met haar pasgescheiden vriend Alec, en Josh wil zijn broer en ouders bewijzen dat hij ondanks zijn veranderde omstandigheden nog steeds – letterlijk en figuurlijk – op eigen benen kan staan. Allemaal hopen ze op een nieuwe toekomst, en allemaal komen ze erachter dat het verleden niet zo makkelijk te ontwijken is…

Details

  • Auteur : Erica James
  • ISBN : 9789026139932
  • Taal : Nederlands
  • Uitgever : de Fontein Romans & Spanning
  • Uitvoering : E-book
  • Verschijningsdatum : april 2016
  • Aantal pagina's : 343
  • Druk : 1ᵉ druk

Anderen lazen ook

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 4.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 9.99

E-book

€ 7.99

Meer boeken zoals dit

Wil je meer boeken zoals 'De thuiskomst' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.