Ja-maar... Omdenken

- Berthold Gunster
- Paperback
- 65 pagina's
€ 4.99
"Een leuk boekje om te kijken, denken en vooral creëren...
Omdenken gaat om het aanpassen van het denken in beperkingen naar denken in mogelijkheden. Dus niet langer beren op de weg zien, maar het tegenovergestelde. Het boekje Ja-maar ... Omdenken, laat je in een notendop zien wat omdenken betekent en hoe je dat precies doet. Om in te bladeren, te grazen, ideeën op te doen, op het verkeerde been gezet te worden en vooral om je eigen creatieve vermogens te prikkelen. Kortom, om te kijken, denken en – vooral – creëren.
Berthold Gunster (1959) is grondlegger van de Ja-maar® filosofie. Zijn eerste boek Ja-maar wat als alles lukt? is een bestseller, is vertaald in het Engels en wordt ook in Duitsland uitgegeven. Ook schreef Gunster de boeken Ja-maar ik ben wel leraar en Huh?! De techniek van het omdenken.
Met zijn bedrijf Ja-maar® verzorgt hij samen met zijn team shows en workshops over het ja-maar-denken en omdenken. Meer dan 325.000 mensen in binnenen buitenland volgden inmiddels een Ja-maar® programma."
Details
- Auteur : Berthold Gunster
- ISBN : 9789022996973
- Taal : Nederlands
- Uitgever : Lev.
- Uitvoering : Paperback
- Verschijningsdatum : februari 2010
- Aantal pagina's : 65
- Afmetingen : Afmeting: 16,5 x 12 x 0,6 cm
- Gewicht : 104 g
- Druk : 1ᵉ druk
Anderen lazen ook

Omdenken in communicatie
Berthold Gunster
Paperback
€ 4.99

Patronen doorbreken
Hannie van Genderen
Paperback
€ 20.00

Ja-maar wat als alles lukt?
Berthold Gunster
Paperback
€ 21.00
Hardcover
€ 15.99

De edele kunst van not giving a fuck
Mark Manson
Paperback
€ 20.99

Huh?!
Berthold Gunster
Paperback
€ 21.00

Ik ben oke jij bent een sukkel
Berthold Gunster
Paperback
€ 21.00

Omdenken - Het kaartspel
Berthold Gunster
Bindwijze onbekend
€ 25.00

Lastige kinderen? Heb jij even geluk
Berthold Gunster
Paperback
€ 21.00

Omdenken in opvoeding
Berthold Gunster
Paperback
€ 4.99
Meer boeken zoals dit
Wil je meer boeken zoals 'Ja-maar... Omdenken' lezen? Kijk dan eens naar de andere titels die door lezers van dit boek werden bekeken. Misschien vind je daar het boek dat je zoekt.